Про конференцію

Міжнародна конференція – унікальна науково-професійна конференція, побудована на партнерстві Центру стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку, Університетського коледжу ПАР, Університету імені Юрая Добріла (Пула, Хорватія) та інших міжнародних партнерів. Це перша і єдина наукова конференція, що об’єднує наукову спільноту України з ЄС, яка проводиться в Поречі (Хорватія) з 2018 року.

Під час конференції учасники мають можливість пройти міжнародне стажування з подальшим отриманням європейського сертифікат у форматі 5-ECTS (міжнародного стажування з англомовним додатком за напрямом професійної діяльності учасника) з підписами організаторів (відповідно до вимог Постанови КМУ України від 21 серпня 2019 р. № 800 та 1133 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»), що стане підставою для отримання вченого звання та проходження підвищення кваліфікації. Кожен учасник конференції матиме нагоду презентувати результати досліджень по актуальним проблемам у сфері своїх наукових інтересів та досліджень, поспілкуватися із представниками європейських закладів освіти, для будування плацдарму майбутніх проектів.

В рамках програми, традиційно, розглядаються теми пов’язані з управлінням у бізнесі, освіті, спорті, туризмі та інших галузях знань. Зауважуємо, окремим блоком заплановані тренінги з Профайлінгу, Ораторського мистецтва та профілактика прокрастинації.

Даний захід відрізняється своєю відданістю лідерам сучасності – тим, хто хоче поділитися своїми навичками, вдосконалити чи розвинути їх. Програма має унікальну структуру та дозволяє побачити дивовижність Хорватії.

Візія

Конференція задумана як форум для освітян та експертів, на якому будуть обмінюватися знаннями та навичками, одночасно забезпечуючи учасників стимулом для подальшого розвитку своєї індустрії знань на світовому ринку, для розвитку та розширення професійних мереж. Усі інші учасники матимуть можливість розвивати свої компетентності, бачення, вдосконалювати свої знання та розвивати мислення.

Місія

Ми віримо, що наша місія – сприяти як освітній практиці, так і розвитку економіки на благо суспільства загалом, а також дати можливість людям та організаціям шукати можливості для вдосконалення своїх навичок. Водночас головною місією є сприяння активній співпраці між освітніми інституціями та допомога їм у вирішенні задач з підвищення якості навчання, наукові дослідження та академічне управління; професійна інтеграція та можливість працевлаштування випускників; участь у розвитку суспільства.

Чому потрібно відвідати конференцію

У приємному оточенні середземноморського узбережжя пропонуємо вам шестиденний досвід навчання, де заохочуємо обмін ідеями, проблемами з залученням видатних світових спікерів та ведучих.

Учасники

Найкращі європейські та українські експерти, керівники та їх заступники, декани, викладачі університетів, національні консультанти та студенти зібралися в одному місці та взяли участь у різноманітних програмах та інтерактивних панелях, дискусій та семінарах.

Цілі програми

 • Підвищення рівня інтернаціоналізації та покращення якості міжнародного науково-дослідницького співробітництва;
 • Міжнародне стажування в контексті глобальних освітніх трендів розвитку науки, залучення до кращих світових освітніх практик;
 • Підвищення якості освіти у відповідності з міжнародними освітніми стандартами;
 • Підвищення конкурентоспроможності студентів, викладачів та вчених на внутрішньому та міжнародному ринку праці;
 • Інтеграція міжнародного / міжкультурного аспекту у викладання, дослідження і сервісні функції освіти;
 • Побудова внутрішніх та зовнішніх відносин, що ведуть до майбутнього успіху;
 • Професійний науковий дискурс.
 • Загальна мета конференції

  Сьогоднішній світ є одним із «VUCA» (volatility, uncertainty, complexity and ambiguity) – (мінливість, невизначеність, складність та неоднозначність). Тому, інтуїтивно відчуває все людство, що і освіта повинна радикально змінитися.

  Головною тенденцією в сучасній освіті дедалі ширше є впровадження освітньої моделі «освіта протягом життя» (life long learning), яка дозволяє людині адаптувати і розвивати свої компетенції і професійні навички у відповідності до швидких змін в економіці, технологіях та ринків праці. Сьогодні споживачі освітніх послуг воліють самі вирішувати, що, коли і в який спосіб вони хочуть вивчати. В освіті посилюються мотиви особистісного зростання.

  Тому метою є забезпечити поєднання досвіду та знань у різноманітних сферах життєдіяльності суспільства, необхідних для розвитку навичок, спрямованих на взаємодію між учасниками конференції та підвищення глобальної конкурентоспроможності організацій, установ та приватних осіб. Приєднуйтесь до нас у вивченні інноваційної практики за допомогою різноманітних високо інтерактивних навчальних програм.

  ЗМІ про нас